Pasimatuok eigulio kepurę

Pamatyk

Kas gali būti geriau kaip keliauti į laukinį mišką ieškoti nuotykių? Grybaudami, uogaudami Jūs galite sutikti ne tik vilką, mešką, Jūs galite sutikti žmogų kuris tą mišką prižiūri. Aš esu miškininkas kuris dirba miške jo nekirsdamas.

 
Nuotykius į laukinę gamtą kuria miškininkas

Raimundas Ereminas

Pamatyk, užuosk, pajausk miško erdvę. Nėra vienodų miškų, upių, ežerų ir pelkių. Laisvi paukščiai ir žvėrys miške traukia savo keliais. Tai Safari Lietuvoje.

Norisi sužinoti ką iš ties naujo, ar ne? Miškininkystė yra labai plati, nežinoma tema. Aš teikiu žinias, griaunu mitus, atskleidžiu paslaptis. Panašu, aš toks vienas Lietuvoje.

Žmonės kalba jog esu charizmatiškas, energingas, turiu gerą humoro jausmą. Kas aš toks kad juos neigčiau? Sako „Su juo buvo labai gerai. Ir linksma”.

 

Mano istorija

62041686_1776444302500986_31733015354214

Esu miškininkas Raimundas Ereminas. Inicatyva „Pasimatuok eigulio kepurę” kilo kai nebemačiau prasmės ilgiau dirbti įprastoje girininkijoje. Senas mano troškimas - vykdyti aplinkosauginę veiklą ir padėti pažinti mišką, žvėris, paukščius, augalus ir gamtos reiškinius išsipildė. Panašią veiklą vykdo vyriausybinės organizacijos tačiau laisvoje šalyje galimos ir pilietinės iniciatyvos.

 

Įgijęs miškininko ir ekologo išsilavinimą turiu platų akiratį, nuolat domiuosi aktualijomis, tai man padeda suprantamai paaiškinti keblius klausimus. Esu pirmasis miškininkas Lietuvoje save suvokiantis kaip rekreacinės miškininkystės atstovą. Ko gero esu vienintelis aiškinantis miškininkystę ir atskeidžiantis jos paslaptis.

 

Mano ilgalaikis tikslas - užauginti naują miškininkų - aplinkosaugininkų kartą, kuri kurtų ir puoselėtų žalią Lietuvą.

 

Paslaugos

Su manimi nebūna vienodų susitikimų. Tai „stend upas” gamtoje. Mėgstu laisvą, neformalų, pagarbų bendravimą.

Žygiai, įššūkiai ir ekskursijos

Tinka įvairioms grupėms, klasėms, šeimoms, darbo kolektyvams. Sužinosite apie mišką, miškininkystę, žvėris, paukščius, augalus ir kt. Derinu žinias ir pramogas.

Susitikimai darželiuose ir mokyklose

Susitikimas grupėje, klasėje ir pasivaikščiojimas artimiausioje gamtinėje aplinkoje bei geri darbai gamtai. Žaidimai, pėdsekystė, ragai, nagai, dantys ir šypsenos.

Šventės, gimtadieniai ir pramogos

Naudingas būdas turiningai paminėti Jums svarbią datą. Susitikimas stovyklavėtėje ar sutartoje vietoje, tiriamasis žygis ir sveikinimai.

Paskaitos, pristatymai ir pranešimai

Mielai dalijuosi savo žiniomis ir patirtimi. Paskaita, vaizdinė medžiaga, klausimai - atsakymai, praktinis pažinimas.

 

O buvo taip...

 

Nuomonė

Mano nuomonę, pasisakymus galite sekti spaudoje, radijuje ir televizijoje. Vaikai miško pamokas ir gerus darbus gamtai randa žurnale apie gamtą „Lututė”. Interviu su aplinkosaugos specialistais publikuoja žurnalas „Miškai”.

15Green_CMYK.png
logo_lrytaslt.png
Delfi_RGB.png
 

Kontaktai

Susisiek su eiguliu dėl naujo nuotykio!

Arba užpildykite užklausos formą

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta